Skip Navigation

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

Location: Warsaw, Poland

Company: Marsh

Job ID R_065187-en

Marsh & McLennan Companies (MMC) to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi, oferująca klientom doradztwo i rozwiązania w zakresie ryzyka, strategii i pracowników.

W związku z dynamiczny rozwojem, Marsh Services Sp z o.o. poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 98

Czego możesz się spodziewać?

Ciekawych projektów realizowanych w międzynarodowym środowisku we współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa kontraktu z Klientem (w tym obsługa posprzedażowa)

  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Rozliczanie wystawionych polis z Towarzystwami Ubezpieczeń

  • Wsparcie merytoryczne kontrahentów oraz partnerów wewnętrznych Klienta

  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych

Zapraszamy osoby, które mogą się wykazać:

  • Minimum 3-letnim doświadczeniem w obsłudze ubezpieczeń

  • Wiedzą z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych)

  • Dobrą znajomością pakietu MS Office

  • Dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Łatwością nawiązywania kontaktów

  • Odpowiedzialnością, zaangażowaniem i umiejętnością pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń firm leasingowych/flot samochodowych / pakietów dealerskich

  • Posiadanie uprawnień agencyjnych

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie pośrednictwa ubezpieczeniowego

  • Pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i poszerzenia wiedzy z zakresu ubezpieczeń

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wysokiej klasy opieka medyczna dla pracownika, partnera i dzieci, ubezpieczenie na życie, karta restauracyjna MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych i inne)

  • Stay Connected

    Join our Talent Community and receive information on future opportunities.

    Sign Up

  • Saved Jobs

    You have not saved any jobs.

    See All Saved Jobs

  • Mercer Campus Careers

    Mercer offers many exciting and fruitful internship and entry-level positions.

    Learn more here

  • Leadership Recognition

    Dan Glaser, President and CEO, has been named to Institutional Investor magazine’s 2017 All-America Executive Team ranked as the #3 Overall CEO in the insurance industry, #3 with buy-side analysts and #2 with sell-side analysts.

  • Careers at Marsh & McLennan Companies