Skip Navigation

Starszy Broker Specjalista / Broker Specjalista

Location: Warsaw, Poland

Company: Marsh

Job ID R_048167-en

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem.Zatrudniamy około 30 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie. W Polsce zatrudniamy 130 pracowników – w tym ponad 100 Brokerów Ubezpieczeniowych - pracujących w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Jako Grupa MMC, już trzeci raz z rzędu zajęliśmyI miejsce w rankingu największych brokerów ubezpieczeniowych na świecie, przygotowanym przez Business Insurance oraz Best’s Review (2018). W 2019 roku zajęliśmy 1 miejsce w rankingu brokerów ubezpieczeniowych w Polsce.

W związku z dynamiczny rozwojem, poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:​

Starszy Broker Specjalista / Broker Specjalista ​ ​
(Departament Ryzyk Kredytowych i Politycznych, Warszawa)

Zakres zadań obejmuje m.in:

  • Utrzymanie i budowa długotrwałych relacji ze strategicznymi klientami
  • Sprzedaż usług brokerskich oraz inicjowanie nowych działań biznesowych
  • Analizę i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta w celu identyfikacji ryzyka ubezpieczeniowego
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji ofert dla Klienta
  • Prowadzenie szkoleń
  • Nadzorowanie procedury wznowień polis

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (tytuł licencjata lub magistra - preferowane kierunki: ekonomia, finanse lub prawo)
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w sektorze usług finansowych B2B (praca w firmie brokerskiej i/lub znajomość rynku ubezpieczeń handlowych będzie dodatkowym atutem)
  • Kwalifikacji Brokera Ubezpieczeniowego (ew. w trakcie zdobywania kwalifikacji)
  • Dobrej znajomość języka angielskiego
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, w tym negocjacyjnych
  • Orientacji na cele i sprzedaż
  • Umiejętności budowania i utrzymywania długookresowych relacji z klientami
  • Wysokiego poziomu niezależności oraz odpowiedzialności w pracy
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  •  Możliwość dołączenia do zgranego zespołu doradzającego klientom strategicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i pozapłacowych (wysokiej klasy opiekę medyczną dla pracownika, partnera i dzieci, ubezpieczenie na życie, kartę restauracyjną MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych, możliwość udziału w szkoleniach branżowych)

  • Stay Connected

    Join our Talent Community and receive information on future opportunities.

    Sign Up

  • Saved Jobs

    You have not saved any jobs.

    See All Saved Jobs

  • Mercer Campus Careers

    Mercer offers many exciting and fruitful internship and entry-level positions.

    Learn more here

  • Leadership Recognition

    Dan Glaser, President and CEO, has been named to Institutional Investor magazine’s 2017 All-America Executive Team ranked as the #3 Overall CEO in the insurance industry, #3 with buy-side analysts and #2 with sell-side analysts.

  • Careers at Marsh & McLennan Companies